Çok Kapsamlı Bir WordPress Güvenliği Eklentisi

Wordfence, WordPress sitelerine özel firewall, antivirüs ve kötücül URL taramanın yanında gerçek zamanlı trafiği içerik toplayacıları ve sahte tarama botlarına karşı kontrol eden, sitenin çekirdek, tema ve eklenti dosyalarını güvenlik zaafiyetlerine karşı koruyan, izinsiz kod değişiklerini önleyen ve daha birçok artısı olan harikulade bir güvenlik eklentisidir.

Wordfence WordPress için güvenliği kurumsal düzeyde ele alarak bütüncül bir yaklaşımla sitelere karşı olabilecek her türlü tehditi önlemeyi amaçlayan ve bu alanda şimdiye kadar çıkmış en iyi güvenlik eklentisidir. Wordfence, WordPress’in omurgasına oturarak güvenlik namına ne varsa kontrol altına almaktadır. Hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri olan Wordfence’in ücretsiz sürümü fazlasıyla iş görmekte ve birçok zaafiyet ve tehdite karşı ilaç görevini görmektedir.

Wordfence’in özelliklerini ücretli ve ücretsiz sürüm bağlamında karşılaştırdığımızda ücretsiz sürümün oldukça yeterli olabileceğini görüyoruz. Ayrıca ücretli sürümü kurumsal olarak WordPress kullananlar için pek de pahalı değil

http://www.e-siber.com/web/cok-kapsamli-bir-wordpress-guvenligi-eklentisi/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s