Google Plus’ta Takipçi Sayısı Arttırmak [Google Plus’cı Olmak 1]

Sosyal Medya sitelerinin değişmez bir kuralı var. Takip edilmelisiniz. Bu Twitter için de Facebook için de diğer binlerce farklı sosyal medya sitesi için de geçerli bir kural. Ancak Google Plus gelecek vaad eden sürekli üye kullanıcı sayısı artan fakat bir türlü hayatımızda Facebook kadar girememiş bir platform. Bunda en büyük etkenlerden biri de bize şu anda Facebook’un yetiyor oluşu. Ancak Google Plus’ın ileride Facebook’a alternatif olabileceğine inananlardanım bu yüzden onu da boşlamamak gerektiğini düşünüyorum.

Yapmanız gerekenler aslında oldukça basit. Google Plus’ta oldukça fazla sayıda inaktif kullanıcı var öncelikle onları çevrelerinizden çıkarmalısınız. Ardından aktif kullanıcıları çevrelerinize ekleyip onların sizi geri eklemesini sağlamalısınız.

Shared Circle

Öncekikle Google Plus’ın başka hiç bir sosyal medya sitesinde olmayan özelliği ile tanışın. Çevre Paylaşımı. Twitter ve Facebook’ta listelere benzer şekilde Google Plus’ta da takip ettiklerinizi listeliyorsunuz. Ancak G+ size listelerinizi paylaşabilme olanağı da sağlıyor. Max. 500 kişilik çevre oluşturabildiğinizi de unutmayın. Paylaşılan çevreleri tek tuşla takibe alabilirsiniz. Böylelikle bir anda takip ettiğiniz kişi sayısı 500 kişi artabilir

http://www.sosyalsosyal.com/google-plusta-takipci-sayisi-arttirmak

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s