En İyi Beş Google Reader Alternatifi

Google dün şok bir kararla belki de en çok kullanılan servislerinden birisi olan Google Reader’ı kapatacağını açıkladı. Arama motoru devi 1 Temmuz’a kadar sadık kullanıcılarına süre verse de Reader kullanıcıları bugün itibariyle yeni bir RSS okuyucusu arayışı içerisine giriştiler.

Alternatif RSS okuyucularına geçmeden önce bu teknolojinin artık eskidiğini ve son dönemde özellikle mobilde başarılı haber okuma uygulamalarının yayınlandığını belirtelim. Google Reader’ın kaldırılmasını bir fırsat olarak görecek olan RSS okuyucuları daha önce hazırladığımız en iyi haber okuma uygulamaları içeriğine göz atabilirler.

Hazırladığımız listede mümkün olduğunda farklı alanlardan yazılımlar sunmaya çalıştık. Seçtiğimiz beş uygulamanın arasında mobil ve uygulamalarının yanı sıra Windows ve/veya Mac’te çalışan uygulamalar da bulunuyor. Hemen uyaralım eğer sadık bir Google Reader kullanıcısıysanız ve uzun süredir ilk defa yeni RSS okuyucusu arayışına giriyorsanız bu teknolojinin geçirdiği evrim sizi şaşırtabilir.

http://sosyalmedya.co/en-iyi-rss-okuyuculari/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s