Hangi E-ticaret Platformu Size Göre?

E-ticaret projelerinin başlangıç noktası ve temel yapısı e-ticaret altyapı sistemlerine oturtulur. Hız, stabilite, optimizasyon, kullanılabilirlik, güvenlik, kaynak ihtiyacı, entegrasyon ve geliştirilmeye açık olması bu altyapı sistemlerinin kalifikasyonlarını belirleyen dinamiklerdir.

Geçtiğimiz ay Türkiye e-ticaret sektörünün istihdam durumunu ele alan İkidilim E-ticaret Satış ve Geliştirme Ajansı, e-ticaret projesi geliştirmek isteyen girişimcilere seçecekleri altyapı sistemi konusunda fikir veren infografikle karşımıza çıkıyor. Yol haritası şeklinde hazırlanan infografikte girişimcinin know-how’ı dahilinde ne denli bilgilere sahip olduğu, JAVA, PHP gibi programlara dilleri kapsamında hangi markalarla çalışması gerektiği hatta bütçesine göre tercih etmesi gereken firmalar yer alıyor.

Yukarıda saydıklarımızın yanı sıra, altyapı platformlarıyla muhatap olacak girişimcilerin bilgi teknolojileri konusuna ne kadar hakim olduğunu ve bu hakimiyet doğrultusunda nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlatan infografiğin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://eticaretmag.com/hangi-e-ticaret-platformu-size-gore-infografik/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s